Главная » 2018 » Березень » 21 » Виховуємо здорову націю
07:16
Виховуємо здорову націю

  Серед виховних бесід, які проводять класні керівники  і  майстри нашого навчального закладу на класних часах та між заняттями, є цикл бесід про здоровий спосіб життя. Мета таких бесід - підвести учнів до усвідомленої відмови від шкідливих звичок.

         У групі слюсарів І курсу навчання  класний керівник Колодка О.О. провела пізнавальний диспут на тему "Ми за здоровий спосіб життя!", метою якого була профілактика тютюнопаління, що ґрунтується на знаннях про його шкідливі наслідки, а також  допомогти  учням зрозуміти переваги здорового способу життя,  виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих.

         Під час заняття хлопці дізнались про історію відкриття тютюну та поширення його країнами світу, про вміст отруйних речовин у цигарках та їх вплив на здоров'я людини, статистичні дані про наслідки паління в Україні та світі, причини, через які молодь пробує палити. Цікавість викликав момент наочної демонстрації   будови і принципу роботи електронної сигарети, порівняння шкідливого впливу на здоров'я від звичайних цигарок, модного кальяну та електронної сигарети.

         В ході дискусії учасники з'ясували для себе, яку шкоду організму приносить паління, причини самого паління, як негативної звички, і як намагатися уникнути ії чи позбавитись для тих, хто вже має таку звичку. Звичайно, мати або не мати шкідливої звички - справа глибоко особиста. Тому підсумком диспуту стали крилаті слова Демокрита: "Найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше - це бути переможеним своїми пристрастями».

Просмотров: 52593 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]