Главная » 2018 » Квітень » 20 » Україна очима молоді
12:04
Україна очима молоді

18 квітня 2018 року відбулась ІІ науково-практична конференція серед учнів закладів  професійно-технічної освіти  на тему: "Україна очима молоді". У ході конференції учні презентували  перед широкою аудиторією власні проекти та результати досліджень з даної проблеми.

         Наш ліцей представляли учень групи 117 Попов Артем з проектом "Фортифікаційні споруди України: про що мовчать прадавні кам'яниці?", керівники - викладачі Колодка О.О. та Коротаєва І.В. і учень групи 517б Розсохач Євгеній з роботою "Запорізький край у поезії В.Чабаненка", керівник - Лигаркова О.М. Цей захід спрямований на  виховання творчих особистостей, створення можливостей для реалізації потенціалу креативної молоді, здатної до наукової діяльності, уміння творчо мислити і виступати перед великою аудиторією, відстоювати власний погляд на проблему.

         Конференція пройшла у теплій дружній атмосфері, яку створив для учасників колектив  "Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею", на базі якого відбувся захід. Учасники конференції були нагороджені сертифікатами Науково-методичного центру професійно-технічної освіти в Запорізькій області. Висловлюємо подяку організаторам конференції, а нашим учням бажаємо, щоб цей перший науковий досвід став для них початком шляху до серйозних наукових звершень.



Просмотров: 943610 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]