Главная » 2017 » Червень » 29 » Щасливої дороги, випускники!
07:26
Щасливої дороги, випускники!

27 червня в ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»  пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року.  Для учнів груп №№114, 513, 814, 914, та 4016 – це остання  урочиста лінійка в стінах навчального закладу. 

За традицією, на свято прийшло багато гостей – представників освіти та підприємств-роботодавців. Першими привітала учнів та педагогічний колектив   директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна, яка побажала випускникам знайти свою  дорогу в житті, стати  справжніми професіоналами у своїй галузі і завжди пам’ятати тих, хто вручив їм путівку в життя – майстрів виробничого навчання та викладачів.  Від імені науково-методичного центру  з найкращими побажаннями виступила методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Нідерман Наталія Костянтинівна.

Учнів та педагогічний колектив, як завжди,  прийшли привітати представники підприємств, на яких наші випускники розпочнуть свій трудовий шлях: ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод», Запорізького моторвагонного депо, пасажирського вагонного депо станції Запоріжжя-1, Запорізький титаномагнієвий комбінат, ВАТ «Запоріжсталь», ПРАТ «Запоріжкокс».

Майстрам та викладачам приємно було чути слова подяки на адресу наших учнів, а випускникам – побажання успіху в житті та на трудовій ниві.

Особливо приємними та зворушливими були слова голови   батьківського комітету – Грищишиної Олени Миколаївни.

Пролунав останній дзвоник. Лінійка закінчилася, але випускники не поспішали залишити коридори ліцею, який став для них другою домівкою, а педагоги – справжніми батьками.

Любі наші випускники! Ми пишаємося вами!  Ми завжди будемо пам’ятати вас і слідкувати за вашими досягненнями.

Щасливої дороги, випускники!

Просмотров: 95150 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]