Главная » 2017 » Квітень » 28 » Обласні кубкові змагання «Козацька наснага»
08:15
Обласні кубкові змагання «Козацька наснага»

27 квітня 2017 року команда ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» вирушила у парк відпочинку «Дубовий гай» де відбулися традиційні змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Козацька наснага» які безперечно є складовою національно-патріотичного виховання молоді та сприяють спортивній, фізичній підготовці, спрямованій на утвердження здорового способу життя.
Як дев’ять порогів через річку Дніпро переходили наші славні козаки в минулому, так і команди наших хлопців брала участь у дев’яти спортивних змаганнях «Козацька наснага»: втеча полоненого з неволі, сильніша рука (армспорт), підтягування у висі, змагання з гирями (поштовх), перетягування каната, піднімання козака, боротьба на пасках, метання довбні (гирі).
Чудова весняна погода сприяла змаганням на свіжому повітрі. Хлопці активно взялися за справу, і вже у першій естафеті показали високі результати. Краще за всіх були і в метанні довбни (гирі). Друге місця зайняли у змаганні з гирями (поштовх).
За підсумками усіх восьми дисциплін змагань учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту стали третіми .
Вітаємо наших хлопців з бронзою , бажаємо спортивних та творчих успіхів.

Просмотров: 81349 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]