Главная » 2020 » Лютий » 15 » Надійність та безпека
01:10
Надійність та безпека

З початку 2019/2020 навчального року в рамках Дуальної форми навчання з філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вперше за 97 років ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» розпочав підготовку за професією «Монтер колії, Електрогазозварник». Професія дуже складна але її практично ніхто не бачить. Від її роботи залежить безпека руху.

Трудомісткі та відповідальні роботи, від якості яких у значній мірі  залежить безпека пасажироперевезень, вантажоперевезень, виконують у службі дистанції колії монтери колії, електрогазозварники середнього та капітального ремонту. Високих професійних навичок, вмінь та досвіду потребує технологічний процес: заміна шпал і рейок, ремонт і виправка стиків, усунення перекосів і просадок залізничної колії, перешивання рейкової колії, підтягування кріплення рейкових стиків, ремонт спецчастин, облаштування покриття, зварювання рейкових стиків.

Учні групи пройшли курс теоретичного та практичного навчання. 14 лютого вони виконували перевірочні роботи зі зварювання у майстернях ліцею зі комісією та майстром виробничого навчання Артем БІЛОШАПКА. А далі на практику у структурні підрозділи філії «Придніпровська залізниця», дистанції колії (ПЧ5, ПЧ14). Бажаємо успіхів у проходженні виробничої практики.
Просмотров: 91 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]