Главная » 2018 » Листопад » 18 » Молоде покоління - за безпечний рух
12:58
Молоде покоління - за безпечний рух

 9-11 листопада 2018 рокувідбувся тренінг за європейською методикою для фасилітаторів інтерактивної освітньої виставки «Обери безпечний шлях»,  конкурсний відбір  на який пройшли представники ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ», які  подавали заявку на участь у проекті  «Молоде покоління - за безпечний рух».

Це:Кузнєцова Олена, Мезєнов Данило, Бойченко Ольга, Катеруша Дар’я, Устинов Захар, Іщенко Назар.

 

Інтерактивна освітня виставка «Обери безпечний шлях» розроблена для популяризації та систематизації загальних та особистих безпечних правил поведінки під час дорожнього руху у дітей та молоді. Проект впроваджується за підтримки Управління молоді, фізичної культури  та спорту Запорізької облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Управління патрульної поліціїм.Запоріжжя.

На тренінгу ми працювали  над методичною складовою інтерактивної освітньої виставки, відпрацьовували  тренерські навики. Було всього чотири станції, кожна з яких складається з завдань певного спрямування. Вчилися критично мислити, правильно находити аргументи, працювати в групах. Після плодотворної праці  були «каво-паузи» та смачний обід під час якого діти співали пісні під гітару.

Співпраця з патрульною поліцією дала нам  нові знання, відкрила очі на багато незрозумілих раніше речей.

 

Навчання проходило  у приміщенні Запорізького обласного центру молоді.

Просмотров: 22 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]