Главная » 2018 » Грудень » 15 » Молодь обирає дію
19:29
Молодь обирає дію
,
 12 грудня 2018 року відбувся захід для старшокласників-представників учнівського самоврядування – дискусійний майданчик «Молодь обирає  дію»  Захід  передбачав презентацію ідеї громадського активізму для школярів та працівників шкіл; їхнє знайомство з досвідом соціальних проектів та громадянських ініціатив місцевих неурядових організацій; обговорення можливостей для учнівської молоді участі у громадянських ініціативах, співпраці між школами та громадою.

 У програмі була зустріч з експертами-представниками громадських організацій Запорізької області: «Чи  є у шкільної молоді реальні можливості впливати на життя навколо, колективна дискусія у форматі «світового кафе» «Участь молоді у розв’язання проблем громади».

Четверо активних представників учніівського самоврядування  нашого ліцею були присутні на  дискусійному майданчику «Молодь обирає  дію».

Було цікаво і продуктивно, пишалася нашими активістами, наскіільки вони непередбачувані, креативні!!! Дякуємо Тетяні Олексіївні Ремех за тепле та продуктивне спілкування!!! 

Просмотров: 378974 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]