Главная » 2017 » Грудень » 12 » IV обласний турнір юних правознавців
07:39
IV обласний турнір юних правознавців

З метою підвищення загального рівня правової освіти, формування у дітей та молоді поваги до права, популяризації правових знань серед учнівської молоді та правового виховання школярів, згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 03.11.2017 №0696 9 грудня 2017 року проведено IV обласний турнір юних правознавців.
В Турнірі змагались 22 команди: учні з 9 загальноосвітніх, 4 професійно-технічних навчальних закладів та студенти 9 коледжів м. Запоріжжя та Запорізької області.
Організатори IV обласного турніру юних правознавців: Департамент освіти та науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Головне територіальне управлінні юстиції у Запорізькій області, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області, Запорізький національний університет.
Під час урочистого відкриття Турніру учасників привітали: проректор наукової роботи Запорізького національного університету Васильчук Г. М. та начальник відділу профорієнтації Паскевська Ю.А.; заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Долгополов О.С.; депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, адвокат Майстро Д. М.: засновник адвокатського об’єднання «Гладкий, Яценко та партнери» Гладкий Д. В.
Просмотров: 16 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]