Главная » 2017 » Листопад » 26 » Гірка пам'ять України
12:18
Гірка пам'ять України

Щорічно у четверту суботу листопада в нашій країні вшановується пам'ять жертв голодомору 1932 – 1933 років. Ця подія в історії України посідає особливе місце. Це – терор голодом, геноцид українського народу. Це – масове знищення українських хліборобів. Було підірвано соціальні основи нації, духовна культура і самобутність українського народу. Про цю трагедію не можна забувати!

         24 листопада, напередодні дня пам’яті, в ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ» пройшов урок-реквієм «Гірка пам'ять України». На заході були присутні учні  1-го курсу, майстри в/н,  викладачі. Підготували урок учні ліцею під керівництвом викладача  історії Коротаєвої І.В. та викладача української мови і літератури Колодки О.О.

Під час перегляду відео сюжетів про ті страшні роки, стискалося серце від болю за тяжку долю українського народу. І в той же час кожен відчував гордість за свою країну, яка не скорилася і вистояла, відродилася, зберегла свою духовну культуру і національні традиції.

 

Запалимо свічки, помолимось в скорботі,

За тих невинних жертв Голодомору днів.

Шануймо рідний край і хліб, що кровю-потом

Вирощує народ, щоб кожен ситно жив.

 

         Свічка пам’яті…  вона нагадує сучасному поколінню про те, що ми є українці, що ми – господарі своєї землі і саме від нас залежить майбутнє України.

 

                            Щоб не повторився новітній терор,

                            Насильство, безправ’я та голодомор,

                            Хай пам'ять про злочини вічною буде.

                            Хай це божевілля ніхто не забуде.

Просмотров: 90 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]