Главная » 2017 » Листопад » 6 » День залізничника України
10:57
День залізничника України

Хто може уявити сучасне життя без вагонів, поїздів вокзалів, гудків локомотивів? Це особливий  світ, який існує  вже протягом майже двох століть, але він постійно змінюється в своїх швидкостях.І світ цей населяють і удосконалюють  прекрасні люди – залізничники. 

         4 листопада залізничники України відзначають своє професійне свято. ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»  вважає це свято своїм, адже  ліцеїсти вже визначилися у виборі професії і вирішили своє життя пов’язати із залізницею.

Напередодні в ліцеї пройшов тиждень залізничних професій. Майбутні машиністи тепловозу, провідники пасажирських вагонів, слюсарі з ремонту рухомого складу, касири квиткові проводили різноманітні конкурси, презентації груп,  представляли свої професії. Завершився професійний тиждень чаюванням. Провідники пасажирського вагону пригощали всіх присутніх смачним чаєм з тістечками, приготовленим власними руками.

Учнівський колектив та педагогічні працівники ліцею вітають всіх українців з Днем Залізничника. Це свято для всіх, адже кожен громадянин нашої країни хоч раз в житті почув стукіт колісних пар по залізничній колії.

 

Чим їхати? Нема різниці, аби не пішки,

Але в вагоні залізниці – зручніше трішки.

Бо у купе завжди, як дома і чай у склянці,

І провідник, немов господар, розбудить вранці.

А за вікном, як на екрані, чиїсь етюди:

Розмиті тіні, стерті грані і різні люди.

Хай в тісноті, та без образи, вузькі полиці,

Та будем вдячними щоразу ми ЗАЛІЗНИЦІ.

Просмотров: 71 | Добавил: lusenkodima | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]